Як реалізовується навчальний проєкт «IDEA» на Львівщині
5 грудня на базі НУ «Львівська політехніка» відбувся тренінг на тему «Проєктний менеджмент та підприємництво: ідея, її пошук, презентація ідеї на підсумковому конкурсі», у якому взяли участь 154 учасники – здобувачі фахової передвищої та професійної освіти, учні закладів загальної середньої освіти Львівщини.

Метою тренінгу є допомога творчій молоді у розкритті власного потенціалу та надання можливостей для втілення яскравої ідеї в успішний проєкт!

На заході молодь мала можливість не лише поглибити свої знання у сфері підприємництва, отримати розуміння бізнесу та інновацій, а й взяти участь в іграх з підприємництва, які провели представники НУ «Львівська політехніка» та Центру підтримки підприємництва Львівської міської ради.

Бізнес-ігри  навчають фінансової грамотності та моделюють життя людини з урахуванням аспектів сучасного суспільства. Ставлять гравців перед низкою складних завдань: самостійно прийняти рішення, шукати найбільш продуктивні стратегії поведінки та зрозуміти, як ефективно застосувати себе в житті і виходити за рамки шаблону, а потім аналізувати свої помилки й успіхи.

Варто зазначити, що учасники тренінгу братимуть участь у підсумковому конкурсі проєкту – конкурсі «IDEA», де представлять власні проєкти. Найкращі команди отримають індивідуальну менторську підтримку від партнерів проєкту. Кожна запропонована учасником ідея може бути відібрана фірмою-партнером чи інвестором для її реалізації повністю, чи частково.

Бажаємо успіхів учасникам!